Nabídka v apartmánu DELUXE / léto 2024 / týden / 11.900,- více na info@chatasvadlenka.cz

Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Chata ŠVADLENKA
  • Slide Home
  • Slide Leto 01
  • Slide Leto 02
  • Slide Leto 03
Mimořádná nabídka - září v apartmánu DELUXE za 9.990,- , více info info@chatasvadlenka.cz

Skiareál Horní Domky - Rokytnice nad Jizerou

Skiareál Horní Domky se rozkládá v Rokytnici nad Jizerou na jižních svazích Lysé hory v nadmořské výšce 630– 1.315 m n.m. Svou rozlohou, ukázkovými sjezdovkami a vybaveností se může rovnat s nejlepšími lyžařskými středisky v ČR. Je oblíben především pro velkou různorodost a rozlehlost sjezdových tratí.

Pro příznivce snowboardingu je připraven snowpark, který je vybaven několika skoky, různými překážkami a malým tyčovým vlekem. Je oblíben především u příznivců Freestyle.

Skiareál Horní Domky poskytuje lyžařům a snowboardistům celkovou přepravní kapacitu 7.620 os/hod. díky dvěma čtyřsedačkovým lanovým drahám a šesti tyčovým vlekům. Nová lanová dráha Horní Domky byla vybudována v roce 2006. Vede z rohu parkoviště „u Rokytky" k chatě Lovčenka. Druhá lanová dráha na Lysou horu, která byla vystavěna v roce 1996 je ojedinělá tím, že jako jediná v ČR vede do I. zóny KRNAP. Její konečná stanice je nástupním místem na běžeckou Krkonošskou magistrálu. Středisko je vybaveno technickým zasněžováním. Při nedostatku sněhové pokrývky pomáhá 90% sjezdových tratí zasněžit 7 děl a 11 tyčí.

Areál nabízí další služby, které jsou dostupné buď přímo v areálu nebo v jeho bezprostřední blízkosti. Jsou to půjčovny lyžařského vybavení a skiservisy, restaurace, rychlá občerstvení, lyžařské školy, paragliding, horská služba, skibus.

Skiareál Horní Domky je oceněn 5-ti hvězdičkami a je členem SKIREGION.CZ. Přehled ceny lyžování naleznete v ceníku skipasů.

Informační zdroje:

rokytnice bottom