Nabídka v apartmánu DELUXE / léto 2024 / týden / 11.900,- více na info@chatasvadlenka.cz

Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Chata ŠVADLENKA
  • Slide Home
  • Slide Leto 01
  • Slide Leto 02
  • Slide Leto 03
Mimořádná nabídka - září v apartmánu DELUXE za 9.990,- , více info info@chatasvadlenka.cz

Sport po Krkonoších

Rokytnice nad Jizerou je vhodným centrem pro sport, turistiku i relax po celý rok. V letní i zimní sezóně nabízí mnoho druhů zábavy a sportů kde si určitě každý přijde na své.

Poloha Rokytnice nad Jizerou skýtá velmi dobrou dostupnost do okolních lokalit, jako je např. Harrachov, Kořenov, Vysoké nad Jizerou, Paseky nad Jizerou, Poniklá, Benecko, ....

Rokytnice nad Jizerou je oblíbeným lyžařským střediskem. Ve skiareálu Horní Domky se nachází 2 lanovky a 6 vleků a sjezdovky všech náročností. Sjezdovky jsou označeny značkou kvality pěti hvězdami, je zde mnoho kilometrů běžeckých tratí, které opravdu stojí za to. Je zde nepřeberné množství lyžařských škol a kurzů, možnost půjčování skútrů a spoustu jiných tradičních i netradičních zábav. Chata Švadlenka je umístěna na dokonalém místě uprostřed sjezdovky na Lysou horu. Ráno tak můžete rovnou z chaty na lyžích vyrazit na sjezdovky nebo běžky. Běžecké tratě propojují další střediska jako je Harrachov, Špindlerův mlýn.

V létě si zde užijete třeba na terénních koloběžkách, travních lyžích, motokárách, kolech. Rokytnice nad Jizerou a její okolí Vám poskytuje ideální podmínky pro poznání jedinečné krkonošské přírody jízdou na kolech po vyznačených cykloturistických trasách. Jízda na kolech je v oblasti národního parku povolena pouze po vyznačených trasách. Musíte počítat se spoustou náročného stoupání, horší sjízdnosti terénu, prudkých sjezdů, ovšem na druhé straně vám bude odměnou výhled na naše krásné hory. Při plánování krkonošských vyjížděk vám doporučujeme pečlivě zvážit délku a fyzickou náročnost zvolené trasy, vyslechnout předpověď počasí a zkontrolovat stav vašeho kola, zejména brzdy, jejichž bezvadný stav v prudkých sjezdech oceníte.

Od června do září a jsou pro vás připraveny KRKONOŠSKÉ CYKLOBUSY, které vás přiblíží na vrcholky našich hor, každý autobus přepraví minimálně 15 kol. V Krkonoších je rozsáhlá síť cyklo stezek, ze kterých lze pozorovat překrásné scenérie našich nejvyšších hor. Tyto stezky jsou určeny zejména sportovně založeným jedincům, protože jejich náročnost je v některých úsecích vysoká. V zimní období jsou pro vás připraveny KRKONOŠSKÉ SKIBUSY.

Léto a zima v Rokytnici nad Jizerou a okolí

rokytnice bottom